Městské haly Vodova

pátek
25.9.
otevřeno do 21:30
  • Kluziště zavřeno
Návštěvnost
Sportoviště
Úvod Úvod

Městské haly Vodova

Městské haly Vodova to jsou dvě multifunkční sportovní haly a venkovní kluziště. Sportovní haly slouží primárně míčovým sportům, jako je basketbal, volejbal, házená a futsal.

Hledáte možnost ubytování v blízkosti hal? Vyzkoušejte A SPORT HOTEL BRNO.

Velká hala

Multifunkční víceúčelová sportovní hala je primárně určena pro míčové sporty jako jsou basketbal, volejbal, házená a futsal. Zároveň je domovem několik předních brněnských sportovních klubů, které ji využívají v rámci svých soutěží na nejvyšší možné úrovni.

Dubová palubovka na pružném roštu má rozměry 40 x 20 metrů a výška stropu činí 12,5 metrů. Kapacita dvouúrovňového hlediště pro sportovní účely je 2 900 míst k sezení. Pro účely kulturních a společenských akcí lze dosáhnout za využití plochy ke stání maximální kapacity 5 500 diváků.

Malá hala

Menší ze dvou multifunkčních víceúčelových sportovních hal je primárně určena pro míčové sporty jako jsou basketbal, volejbal, házená a futsal. Prostory haly lze využít i pro konání kulturních a společenských akcí.

Dubová palubovka na pružném roštu má rozměry 40 x 20 metrů a výška stropu činí 8 metrů. Kapacita jednoúrovňového hlediště pro sportovní účely je 900 míst k sezení. Pro účely kulturních a společenských akcí lze dosáhnout za využití plochy ke stání maximální kapacity 1 400 diváků.

Kluziště

Kluziště Vodova je jedno z největších umělých venkovních kluzišť v České republice a je situováno v těsné blízkosti dvou multifunkčních hal. Kluziště bylo uvedeno do provozu v roce 1970 a ledová plocha má rozměry 56 x 26 metrů.

Kluziště je určeno zejména pro bruslení veřejnosti, stejně jako je možné si jej pronajmout – pro školní výuku nebo jako hřiště pro hobby hokej.

Další informace zde

Rady pro návštěvníky

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit